Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Fu

Numer telefonu : 86 17856008601

Free call
Chuzhou Huihuang Nonwoven Technology Co., Ltd.

 

Chuzhou Huihuang Włóknina Technology Co., Ltd.

my maszyny włókninowe i ich specjalista ds. integracji elektrycznych systemów sterowania

profesjonalny w MS SS SSS SMS SMMS Maszyny do produkcji włóknin SSMMS.

  • Chuzhou Huihuang Nonwoven Technology Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: H H Ilość pracowników: 200~300
Coroczne wyprzedaże: 8,000,000-14,000,000 Rok założenia: 2007
pc Export: 60% - 70%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Chiny Chuzhou Huihuang Nonwoven Technology Co., Ltd. profil firmy 0

 

CHUZHOU HH Non Woven Technology CO., LTD jest profesjonalistą w produkcji i sprzedaży maszyn do produkcji włóknin PP spunbonded i meltblown.

 

Dzięki stabilnej jakości i łatwej obsłudze linii produkcyjnej włókniny, nasz regularny produkt obejmuje pojedynczą belkę, podwójną belkę, SSS, SMS, SMMS, SSMMS itp., Regularna szerokość to 1600 mm, 2400 mm, 3200 mm, 4000 mm, 4200 mm;

 

Różne zastosowania do toreb na zakupy, dekoracji wnętrz, obszaru medycznego, obszaru higieny, rolnictwa itp.

 

Mamy dobrą reputację w obszarze spunbond nawet w Chinach, ale także w innym kraju, dostarczamy do Chin krajowych, Indii, Pakistanu, Turcji, Rosji, Australii itp.

Nalegamy na zorientowaną na klienta, najwyższą jakość, najlepszą obsługę posprzedażną, oczekując współpracy z Tobą.

 

1) Cała linia jest dobrze zorganizowana i łatwa w obsłudze.

 

2) Cała linia jest wysoce zautomatyzowana.

 

3) Elementy sterujące są dobrze znanej, wydajnej i niezawodnej technologii.

 

4) Cała linia jest sterowana przez PLC i obsługiwana za pomocą ekranu dotykowego.

 

5) Przydział głównej ramy i wyposażenia pomocniczego może być specjalnie zaprojektowany i dostosowany zgodnie z wymaganiami klienta.

 

Cechy:

 

1) Charakteryzuje się niższą inwestycją, zwartą konstrukcją, małą powierzchnią, prostą technologią produkcji, prostą obsługą, oszczędnością pracy i szeroką kompatybilnością i tak dalej.

Sprzęt wytwarza włókninę z polipropylenu (PP), przyjmuje technologię formowania wstęgi podciśnieniem, tworzy PP spun-bonded non-

 

tkanina, produkt charakteryzuje się jednolitym pokryciem, dużą intensywnością, dobrą wentylacją i dobrym wyczuciem i tak dalej.Jest szeroko stosowany w odzieży medycznej, opakowaniach i architekturze i tak dalej.

 

2) Niższa inwestycja może zmniejszyć niepotrzebne dodatkowe urządzenia pomocnicze, a pod warunkiem zagwarantowania wymagań technologii i bezpiecznej produkcji, może obniżyć koszty produkcji, dzięki czemu możemy obniżyć inwestycję.

 

3) Łatwa i niezawodna regulacja techniki, linia przyjmuje metodę komputerowego sterowania systemami asystentów w połączeniu z kontrolą człowieka, aby regulacja techniki stała się łatwiejsza i niezawodna, a maszyna może dostosować się do różnych surowców, aby uzyskać szersze zastosowanie .

 

4) Wymóg warsztatu i wyposażenia jest bardzo prosty, zmniejsza inwestycje w środki trwałe i efektywnie wykorzystuje przestrzeń platformy oraz zwiększa wykorzystanie warsztatu i platformy stalowej.

 

5) Większa specjalizacja w przetwarzaniu głównego sprzętu zwiększającego cenną procesję i wydajność maszyny, co zmniejsza koszty produkcji i lepiej podejmuje jakość produktu.

PODANIE:

 

Ochrona medyczna

 

Fartuch i czepek chirurgiczny, ubrania dla pacjentów, prześcieradła, poszewki na poduszki, maska ​​na twarz, rękawiczki, pieluchy, pokrowce na buty, zasłony itp.

 

Sanitarne i zdrowotne

 

Pielucha dla niemowląt, higiena kobieca, podkładka higieniczna, spodnie treningowe dla niemowląt, wkładki dla osób nietrzymających moczu.itp. Pokrycie materiału o wysokiej chłonności po obróbce hydrofilowej, krawędź pieluchy zapobiegająca przeciekaniu.Podkład pieluchy po kompozycie z innym materiałem itp.

 

Pakowanie i przemysł

 

Torba na zakupy, plandeki, namioty, torba na ryż/cukier, bagaż, worek do odkurzacza, podkładka polerska, flizelina i tkanina, wyściółka na ramiona itp.

 

Rolnictwo:

 

Drzewo osłonowe, osłona na kapę, osłona ogrodowa itp.

 

 

 

 

Historia

Od momentu powstania fabryki, specjalizującej się w liniach do produkcji włóknin, wyposażeniu linii do produkcji włóknin, rozwoju systemów automatyki elektrycznej oraz badaniach i rozwoju oraz produkcji urządzeń mechanicznych.Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie, bogate doświadczenie w rozwoju systemów automatyki elektrycznej i produkcji maszyn, a także wprowadziło szereg ulepszeń do poprzedniej linii produkcyjnej, dzięki czemu jest ona bezpieczniejsza, wydajniejsza i bardziej energooszczędna.Opracowujemy i produkujemy elektryczny system sterowania produkcją włókniny, który zajmuje duży udział w krajowych i eksportowanych do Azji Południowo-Wschodniej i na Bliski Wschód oraz w inne miejsca, jest maszyną do produkcji włóknin i zintegrowanymi producentami systemów sterowania elektrycznego.

Usługa
  • służymy doradztwem pr-sprzedażowym, chętnie służymy radą, a także dysponujemy wykwalifikowanymi technikami.
  • Przykładowe wsparcie testowania

  • Zobacz naszą fabrykę

  • Szkolenie, jak zainstalować maszynę, szkolenie z obsługi maszyny

  • Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą

  • Certyfikat: ISO9001 CE

  • Serwis pogwarancyjny

  • Gwarancja: 12 miesięcy

  • Warunki płatności: 30% depozytu przez TT,LC, W.

Nasz zespół

Jesteśmy HH Nonwoven Machinery CO.LTD., ponad 10 lat w Chinach, około 200 pracowników, warsztat 10000 m2 Do tej pory firma posiada grupę doskonałych inżynierów mechaników i automatyków elektryków, szczególnie w zakresie zużycia energii w przemyśle włókninowym w analizie systemu i transformacji energooszczędnej, skutecznie zmniejszyć całkowite zużycie energii na linii produkcyjnej i zapewnić wystarczającą liczbę personelu technicznego, aby zapewnić najbardziej wydajną obsługę posprzedażną.stworzyliśmy 15 linii maszyn włókninowych serii 0f w całym kraju, a także rozszerzyliśmy naszą działalność za granicą, do tej pory wyeksportowaliśmy linię produkcyjną do Azji Południowo-Wschodniej, Europy, Ameryki Południowej i Austrii, Indii, Pakistanu, Turcji, Rosji, Australii, itp.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

admin@nikko-china.com